פורטל זכרון יעקב והסביבה  

צור קשר דף הבית אינדקס עסקים בלוגים מקצועיים כדאי לדעת ילדים ונוער אוכל וסטייל תרבות ואומנות גוף ונפש בילוי ותיירות  נדלן וסביבה

הרשמה לניוזלטר  |  הוספת עסק לאינדקס העסקים בחינם

בלוגים מקצועיים
גלית מדור - פיתוח קריירה ומיומנויות ניהול
מנהלים חדשים- כיצד להתחיל ברגל ימין?
20/08/2013
קודמתם לתפקיד ניהולי? כל הכבוד, שיהיה בהצלחה! אבל מה עושים כדי שבאמת תצליחו בתפקיד החדש?
בלוג זה הוא הראשון בסידרת מאמרים שנועדו לתת כלים בסיסיים למנהלים חדשים הרוצים להתחיל את תפקידם ברגל ימין. במאמר זה אתמקד במרכיב החשוב הראשון בהיכנסכם לתפקיד הניהול והוא תאום ציפיות והגדרת מטרות מול המנהל והעובדים שלכם. כמנהלים, גם אתם מחויבים לעמוד ביעדים מקצועיים מול המנהלים שלכם. לכל מנהל יש ציפיות מסוימות מהעובדים, גם אם לא תיקשר אותם בברור. במאמר זה אציג שיטה המיושמת בהצלחה בחברות מובילות ליצירת תאום צפיות המבטיחה מיקוד של המנהל ועובדיו לעבר מטרות משותפות.
מה הקשר בין מוטיבציה לבין הים הגדול?
09/06/2013

כיצד מתמודדים עם עובד חסר מוטיבציה?
אחת הדרכים לעורר מוטיבציה היא "להראות" לעובד את הים הגדול ולנטוע בו כמיהה לתוצאה של עבודתו...
מאמר זה כולל דרכים פרקטיות לזיהוי הגורם לירידת מוטבציה וכן שיטות אפקטיביות לשיפור משמעותי לאורך זמן.

מה עושים קודם? יש לי רשימה אינסופית של משימות לבצע בזמן מוגבל...
19/04/2013
עד כמה מטרידה אתכם התחושה של חוסר השליטה בזמן שלכם? חוסר הוודאות לגבי משימות חשובות שאולי שכחתי להשלים, החשש לסיים יום עבודה נוסף בתחושה שלא השלמתי את המשימות החשובות שתכננתי לאותו יום. אלו אתגרים שכיחים איתם מתמודדים אנשים רבים. האם ניתן לרכוש כלים ושיטות עבודה שיובילו לשיפור משמעותי, להחזרת השליטה ולמיקוד נכון במשימות החשובות בכל יום? במאמר זה אציין חלק מהשיטות לניהול יעיל של משימות.
מה שכחתי היום? טיפים שימושיים ליצירת סדר בניהול המידע שזורם אליך...
13/03/2013
קרה לכם שאמרתם לעצמכם: "שכחתי מה נאמר בפגישה ההיא..." או "שכחתי לבצע משימה חשובה כי ניקברה בתחתית תיבת האימיילים שלי..." או "שכחתי לומר ללקוח משהו חשוב" בעידן הדיגיטלי של היום זורם אלינו מידע רב ממיגוון מקורות: אימייל, הודעות SMS, WhatsApp, סיכומי פגישות, טלפונים, פורומים ועוד ועוד... טיפים לניהול יעיל ופשוט של המידע החשוב עבורכם מוגשים במאמר זה.
אין לי זמן... הלוואי שיכולתי... מה עושים?
12/02/2013
כמה פעמים שמעתם את עצמכם אומרים: יש לי כ"כ הרבה עבודה... אני לא מספיק/ה! אם רק היה לי עוד זמן... אני לא מגיע/ה לדברים החשובים באמת! הלוואי שיכולתי: לבלות יותר זמן משפחה, לעשות ספורט, לישון יותר, לקחת יום חופש ול...
מציג תוצאות 1 - 5 מתוך 6
<<לדף הקודם1 2לדף הבא>>
search