פורטל זכרון יעקב והסביבה  

צור קשר דף הבית אינדקס עסקים בלוגים מקצועיים כדאי לדעת ילדים ונוער אוכל וסטייל תרבות ואומנות גוף ונפש בילוי ותיירות  נדלן וסביבה

הרשמה לניוזלטר  |  הוספת עסק לאינדקס העסקים בחינם

אומנות ותרבות
חלומות שמורים
ורד ברלל - 18/12/2011
יעל קיין, אומנית בעלת שם, מלחינה, מבצעת, ומעבדת. מוכרת בעיקר בשל עבודתה רבת השנים כמנצחת מקהלות. זוכה בפרסים יוקרתיים בארץ ובעולם.
נחשבת לזמרת בעלת איכויות קוליות גבוהות וכמלחינה הרמונית המאופיינת במלודיות ייחודיות. כותבת ומלחינה גם עבור מבצעים וזמרים אחרים.
קיין, נשואה, תושבת קציר ואמא ל-3.
חלומות שמוריםיעל קיין, צילום יעל קיין

 מעלה בימים אלה מופע ווקלי איכותי חדש. "חלומות שמורים" המכיל שירים מקוריים שקיין עצמה הלחינה, וכן שירים מוכרים של מלחינים נוספים. הקו המנחה בשירי המופע הוא שימוש בעיקר בשירי-משוררים, השזורים בתוך הסיפור המוסיקלי של קיין עצמה.


בדרכה מילדת פסטיבל שהופיעה על במות רבות, דרך הבחירה להישאר על הבמה כמנצחת מקהלות. להמשיך לעשות ולייצר מוסיקה אך עם הגב אל הקהל.


קיין מתארת: "אחרים שרו בקולם את מה שאני רציתי לומר. מהמקום הבטוח הזה, כמנצחת מצליחה, עשיתי דרך ארוכה עד שיצאתי עם אלבום סולו  -  " יעל קיין – לפני שיחשיך " ומשם למופע יחיד,  הכי חשוף עם הפנים קדימה. במופע זה אני שרה, מנגנת בפסנתר, קוראת שירה ומספרת את התחנות בפס הקול של חיי. מתוך תקווה שתפגשו גם אתכם בדרך".


זהו מופע אינטימי, מרגש ומקצועי, אורך המופע כשעה וחצי.
לטעימה מוזמנים להכנס ליו טיוב ולהתרשם מהשירים ומראיון רדיו שנערך עם קיין לרגל המופע.

 

 

 

 

בהזמנות גם לחוגים חברתיים, למעגלי נשים, לחוגי ספרות ושירה לחוגי מוסיקה ולכל חובבי התרבות.

yael_kain@walla.com
http://www.youtube.com/watch?v=8goLXa7enrY

search