פורטל זכרון יעקב והסביבה  

צור קשר דף הבית אינדקס עסקים בלוגים מקצועיים כדאי לדעת ילדים ונוער אוכל וסטייל תרבות ואומנות גוף ונפש בילוי ותיירות  נדלן וסביבה

הרשמה לניוזלטר  |  הוספת עסק לאינדקס העסקים בחינם

אומנות ותרבות
איילת אפשטיין - עיצוב אלבומים אישיים לשימור רגעים ואירועים מיוחדים בחיים.
יח"צ - 01/12/2013
שם
איילת אפשטיין

מקום מגורים
גבעת עדה

מה התחום שבו את עוסקת?
העולם שלי כולל דפים מדהימים, סרטים, תחרות, כפתורים, פרחי נייר ושלל קישוטים. מהם אני מכינה אלבומים אישיים לשימור רגעים ואירועים מיוחדים בחיים.

בשפה המקצועית קוראים לזה - סקראפ (Scrapbook) שיטה לשימור היסטוריה אישית ומשפחתית בצורה של אלבום מעוצב הכולל תמונות, מזכרות וקטעים כתובים.

אפשר לעצב אלבום לכל אירוע חתונה, יומולדת מיוחד, מסיבת גיוס/שחרור, לידה ועוד...


איילת אפשטיין - עיצוב אלבומים אישיים לשימור רגעים ואירועים מיוחדים בחיים.

כמה זמן את עוסקת בתחום?
אני עוסקת בתחום הנייר כבר מעל 10 שנים. בעבר הכנתי ברכות או דפים בודדים, לאחרונה למדתי טכניקות שונות של כריכה, והיום אני בונה את כל האלבום מהיסוד כיחידה אחת.


מה מייחד את האומנות שלך?
כל אלבום שאני מכינה הוא יחיד ומיוחד. אני בונה את האלבום מבסיסו, אחרי שהשלד מוכן והתמונות מודפסות, אני בוחרת את הדפים והקישוטים שיתאימו לאירוע ולאווירה שאני רוצה להעביר. 

אז מתחיל שלב העיצוב. אני מסדרת את התמונות לפי העמודים השונים, ומתחילה לעצב את העמודים סביבן. אני משלבת כיסים, חלונות נפתחים ואלמנטים אינטראקטיביים שמוסיפים עניין לאלבום, וגם מאפשרים להכניס כמות גדולה של תמונות בעמוד אחד.

באלבומים ניתן לשלב ברכות, טקסטים ומזכרות שונות, כמו: הזמנה לחתונה, כרטיס טיסה, כניס למוזיאון, תגית חדר לידה וכל העולה על הדימיון.


אומנים שאתה אוהב 
Wilna Furstenberg -  מקנדה
Janna Werner -  מגרמניה


מקום שאתה אוהב באזור שלנו
אני אוהבת את השדות והכרמים הקסומים בכניסה לגבעת עדה. כאשר אני יוצאת לסיבוב הליכה רגלי, אני הולכת בשביל אשר עובר במרכז השדות ומרגישה פסטורלית לשעה. 

 

 

להזמנת אלבום אישי נא להתקשר לאיילת
0506894700


חפשו אותי בפייסבוק  - איילת יוצרת בנייר

ayeletep@gmail.com


search