פורטל זכרון יעקב והסביבה  

צור קשר דף הבית אינדקס עסקים בלוגים מקצועיים כדאי לדעת ילדים ונוער אוכל וסטייל תרבות ואומנות גוף ונפש בילוי ותיירות  נדלן וסביבה

הרשמה לניוזלטר  |  הוספת עסק לאינדקס העסקים בחינם

נדלן וסביבה
פרחים לשולחן החג
יח"צ - 18/09/2011

בראש השנה אנחנו מתחלקים למארחים ולמתארחים. אם אתם רוצים לצ'פר את המארחים שלכם פרחים יהיו פתרון טוב. ואם אתם מארחים ורוצים להפוך ברגע את השולחן הסטנדרטי, לחגיגי ביותר, פשוט הוסיפו פרחים.

פרחים משרים אווירה, לפניכם טיפים איך לשדרג את האווירה שסביב השולחן.
פרחים לשולחן החגתמונות יח"צ zer4u

עיצוב שולחן אלגנטי

שולחן חג בעיצוב חגיגי ואלגנטי במיוחד המשלב פרחי מרגנית ושושן אוריינטלי לבן. במרכז השולחן צילינדר זכוכית גבוה, עליו הודבקו ראשי מרגנית באמצעות דבק פרחים, ומסביב לצילינדר שולב סידור צפוף המשלב פרחי שושן אוריינטלי ומרגניות.

על השולחן נפרסה מפה בגוון תכלת עם מרקם מחוספס היוצרת מראה אלגנטי לשולחן, הונחו צלחות וכלי אוכל תואמים ומשחק של מפיות בד בטקסטורות שונות.

 

שולחן בגוונים חמים

שולחן חג ייחודי ומפתיע, המשלב גווני ירוק וחום בעיצוב קלאסי. על השולחן נפרסה מפה לבנה ועליה בד אורגנזה מפוספס בגווני חום ירוק. במרכז השולחן שזור סידור מרכזי מענפים ירוקים ועליהם תפוחים קטנטנים, מתוך הסידור נשפך שובל ורדים בגוון אופ-וויט המוסיף אלגנטיות ויוקרה לשולחן החג.

 

טיפים להתאמת הפרחים לבית

שלומי אילני מציין כי, התאמת הפרחים לעיצוב האווירה בבית, חשובים מאוד ומומלץ מאוד לעשותם בדרכים שונות:

 

* חשוב להתחשב בגודל הבית באזורים והחללים שבהם אנו רוצים לשלב פרחים באירוע ובכלי הקיבולת (האגרטלים) שיש לנו בבית. אווירה לבנה תמיד נותנת תחושה טובה וקלאסית. נקי ויוקרתי.

 

*  את שולחן החג מומלץ לעצב בצורה כזאת שיהיה מספיק מקום על השולחן לכל האוכל שאנחנו מגישים ובמרכזו ישולבו זר פרחים ונרות בגובה נמוך מאוד, כך שלא יפריע לאורחים לראות אחד את השני.

 

* מומלץ להשתמש בסוג אחד של פרחים או שניים ולא יותר. להבליטם על ידי שילוב באגרטלי זכוכית קטנים, לצופף ורדים לבנים גדולים וריחניים בכמה מוקדים בגובה נמוך. באזורים אחרים בבית מומלץ להעמיד אגרטל גדול עם אותם וורדים גבוהים ומרשימים. את יתרת הפרחים אפשר לפזר ברחבי הבית, באמבטיה ובפינות נוספות ולהעניק מראה אחיד, חגיגי וקלאסי.

 

* ניתן גם להעניק לבית אווירה חגיגית ואביבית על ידי שילובים של מבחר פרחים בשלל צבעים סידור מרשים נמוך ורחב ממבחר פרחים במרכז השולחן יכול להתאים. וכן, ושילוב של אותם פרחים בחללים שונים של הבית.

 

 

 

הכתבה באדיבות zer4u


search