פורטל זכרון יעקב והסביבה  

צור קשר דף הבית אינדקס עסקים בלוגים מקצועיים כדאי לדעת ילדים ונוער אוכל וסטייל תרבות ואומנות גוף ונפש בילוי ותיירות  נדלן וסביבה

הרשמה לניוזלטר  |  הוספת עסק לאינדקס העסקים בחינם

אומנות ותרבות
קלאודיה פייר-לוין - מאיירת ספרי ילדים ומעצבת כרטיסי ברכה
- 14/07/2013

 

1.  שם
שמי קלאודיה פייר-לוין

 

2. מקום מגורים - ישוב
אני גרה בישוב קטן בשם ריחן שנמצא מעל קציר, גבוה בהרי השומרון היפיפיים.

 

3.  הגדר את האומנות שלך
האומנות שלי הובילה אותי במהלך השנים לכיוונים ססגוניים, מרתקים ומפתיעים רבים! במקצועי אני מעצבת טקסטיל, אבל התשוקה האמיתית שלי היא איור ספרי ילדים ועיצוב של כרטיסי ברכה. http://cloudscape.carbonmade.com

 בנוסף, אני בעלת סטודיו לעיצוב עבודות-יד ייחודיות בשם Cloudscape Designs שכולל ציורי ביד על בגדים ופריטים מדליקים אחרים... והאהבה החדשה שלי היא לימוד אומנות עם קורטוב אנגלית בקורס שנקרא: ״Art with a splash of English"
http://cloudscapestudio.blogspot.co.il/2013/05/art-with-claudia-jerusalem.html

 

קלאודיה פייר-לוין - מאיירת ספרי ילדים ומעצבת כרטיסי ברכה

4. כמה זמן אתה עוסק בתחום
בשנת 1992, ממש כשסיימתי את לימודי התואר בבית הספר לאומנויות בדרום-אפריקה Cloudscape Designs נולד! ומאז הוא מלווה אותי לכל מקום בו אני חייה ויוצרת. יותר מאוחר הרחבתי את מיומנותי ולמדתי גם גרפיקה ממוחשבת בבית הספר ״מנטור״ וכיום אני משלבת בין שני סוגי המדיה.
 

5. איך הגעת לאומנות ומה הם מקורות ההשראה
אני אמא לארבעה ילדים מדהימים שחווים את החיים בתאווה ובמרץ בלתי נדלה ומהווים השראה תמידית עבורי! זכיתי בבעל אוהב ותומך, סביבי ישנם תמיד הררי כביסה, כמות בלתי נתפסת של בעלי חיים, צבע ויצירה.

מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי לצייר! למזלי קיבלתי תמיכה אדירה מהורי וחייתי במדינה יצירתית ויפה כמו דרום אפריקה. לאחר מסעותיי בעולם מצאתי עצמי בישראל והתחלתי לעבוד כפרילנסרית עבור חברות גדולות כמו: פלפוט (עיצוב כרטיסי ברכה), כיתן (עיצוב מצעים        
וחולצות) וגרבי יודפת (עיצוב גרביים). בנוסף, בכל יום שישי ניתן היה לראות אותי מאחורי דוכן עבודות היד שלי (Cloudscape Designs) ב״גן הטיול״ בזיכרון-יעקב, שם מכרתי חולצות, קנבסים וכרטיסי ברכה מצוירים. http://cloudscapeshop.weebly.com

 

 

 

 

 

במהלך שהייה של שש שנים בדרום אפריקה עם בעלי ושני ילדים בזמנו, גיליתי את תשוקתי לאיור ספרי ילדים! עבדתי עם מוציאים לאור בינלאומיים כמו קימבריג' ואוקספורד וגם עם  מו"לים מקומיים. הייתי מוצפת בעבודה עבור פרסומים חינוכיים וזו היתה תקופה נפלאה וממריצה! במקביל מכרתי את מוצרי Cloudscape Designs בשוק היוקרתי "Country Craft Market" (http://www.countrycraftmarket.org) שם הייתי חברה קבועה.

כשחזרתי לישראל, שני ילדים מאוחר יותר, חברתי לשתי מאיירות ספרים נוספות ויחד נסענו ליריד מאירי ספרי-ילדים בבולוניה שבאיטליה. הכרתי אנשים מכל העולם ועבדתי עם מו"לים מארצות כמו קוריאה ויפן והדלתות התחילו להיפתח!

מאז איירתי שני ספרים דיגיטאליים עבור uTales מארה"ב ואחד עבור FlyingBooks מאנגליה. אחד מהספרים הדיגיטליים שאיירתי עומד לצאת במהדורה מודפסת וכרגע אני עסוקה באיור ספר עבור פרויקט מדליק יחד עם להקת Parlotones (להקה מוכרת בארה"ב שמקורה בדר"אפ).
בנוסף, לאחרונה סיימתי ליין חדש ומקסים של כרטיסי ברכה הנמצאים ממש לפני שיווק (כמה מהם ניתן כבר למצוא בחנות ארטישופ שבגן שמואל).

 

6. מה מייחד את האומנות שלך
בכל מה שנוגע ל- Cloudscape Designs אני גאה לומר שכל פרט קטן הוא ייחודי ומצויר ביד. העיצובים שלי זוהרים וצבעוניים ושואפים להעלות חיוך על פני כולם!

כאשר אני מאיירת עבור ספרים וכרטיסי ברכה אני יוצרת קולאז' עשיר של מרקמים ודגמים המושפעים מסביבתי הקרובה והרחוקה (בדר"אפ ובישראל). אני משתמשת בצבעי דיו זוהר, פסטלים ועפרונות בשילוב עם חומרים ממוחזרים, גזרי מגזינים ישנים, תמונות ופריטים שונים שנאספו ונסרקו כדי ליצור תוצאה ייחודית ומרגשת. אבל תמיד אני מתחילה את איוריי באופן מסורתי עם עיפרון ודף נייר לפני שאני צוללת לתוכם באמצעות תוכנות עיצוב ממוחשבות.
אני מאוד אוהבת את עבודתי ואני מקווה שזה משתקף ביצירותיי!

 

7. אומנים שאתה אוהב
אני מושפעת מאוד מכל מה שמסביבי. מהמארג המדהים של החיים!
בין מאיירי ספרי הילדים האהובים עלי חייבים לציין את לורן צ'יילד (Lauren Child) והגיבורה שלי היא מרג'ורי ואן-הירדן (Marjorie van Heerden) שאחרי סדנא בהנחייתה החלטתי להפוך בעצמי למאיירת!

 

8. האם אתה עוסק בעוד תחומים
כן, בנוסף לעבודתי אני גם לומדת הומיאופתיה בירושלים. ...ובזמני החופשי אני מעצבת מתכונים עבור אתר "They Draw & Cook " http://www.theydrawandcook.com/search/perform?utf8=%E2%9C%93&keyword=claudia+fehr-Levin

 

9. מקום שאתה אוהב באזור שלנו
אני אוהבת את הים, השדות הנרחבים, הטבע. ...אה, כן וגם את בתי הקפה וחנויות יד-שנייה!

 

10. משהו שחשוב לך שידעו עליך
שאני עובדת חרוצה, תמיד מוכנה לאתגרים ולהוטה ללמוד ולדעת יותר! וכשאני עובדת אני מאוד מקפידה על לוחות זמנים.

 

11. מה אתה מאחל לעצמך לעתיד
הייתי שמחה להיות מאיירת ספרי-ילדים מוכרת בישראל!
והחלום שלי הוא להקים סטודיו בו אוכל למכור את עבודות היד שלי, לעצב במחשב שלי ולאייר על פי רצוני החופשי... וכמובן שבאמצע יעמוד שולחן ענק עבור סדנאות אמנות!

 

cloudscape@013net.net
http://cloudscape.carbonmade.com

search