פורטל זכרון יעקב והסביבה  

צור קשר דף הבית אינדקס עסקים בלוגים מקצועיים כדאי לדעת ילדים ונוער אוכל וסטייל תרבות ואומנות גוף ונפש בילוי ותיירות  נדלן וסביבה

הרשמה לניוזלטר  |  הוספת עסק לאינדקס העסקים בחינם

אומנות ותרבות
טל אמיר טייך - אומנות שבסיסה במחזור בדים
- 13/03/2013

שם האומן
טל אמיר טייך


מקום מגורים
כרכור


הגדר את האומנות שלך
זו אומנות שבסיסה במחזור בדים מסוגים שונים למחזור חיים חדש (REUSE),. בדי ג'ינס בשילוב בדי גובלן, בדי ריפוד ואחרים. המוטו שלי הוא להפוך את המצוי לרצוי. כמונו בני האדם בעלי אישיות ייחודית כול אחד,כך גם הפריטים אותם אני יוצרת בעלי ייחוד ואופי משלהם.

 

כמה זמן אתה עוסק בתחום
כבר מהיותי נערה עסקתי ביצירה ועם השנים פיתחתי את הסגנון והכוון בהם אני יוצרת. התחלתי למכור את יצירותיי בפעם הראשונה בבית פתוח 2005 אחרי שהבנתי מתגובות רבות וחמות מחברים "שיש לי את זה".


איך הגעתה לאומנות ומה הם מקורות ההשראה 
תמיד נמשכתי ליצירה ועשייה לביטויי אישי דרך מלאכת יד, חיפשתי לבטא את השמחה שבי בצבע וחומר. אני שואבת את השראתי מהחומרים שאני מלקטת ומאנשים מעוררי השראה שחולפים בחיי.


 

טל אמיר טייך - אומנות שבסיסה במחזור בדים

מה מייחד את האומנות שלך
עושה פלאים בעיצובים מרהיבים בחגיגה של צבע מבדים וחמרים שממוחזרים לכריות, חגורות, תיקים עם בטנות וכיסים חיצוניים ופנימיים, נעלי בית, פאוצ'ים משולבים בחגורות, כיסויי טלאים למיטה וספות כולל מארזים לגיטרות. כול פריט יחיד ומיוחד עשוי בעבודת יד מוקפדת ובחומרים איכותיים המעניקים לפריט אורך חיים.

 

אומנים שאתה אוהב
Antoni Gaudí , Gustav Klimt, Katwise


האם אתה עוסק בעוד תחומים
אמא במשרה מלאה לארבעת המופלאים שלי, אוהבת מאוד לעבוד בגינה.


מקום שאתה אוהב באזור שלנו
אני מאוד אוהבת לטייל ברמות מנשה והסביבה.


משהוא שחשוב לך שידעו עליך
העניין ביצירה הוא חדוות היצירה, לייצור מתוך שמחה וכייף. אוהבת להשתמש במה שנמצא סביבי. שילוב של חומרים שמתאספים לחיבור הבונה בגד חדש (ריקולקציה). תמיד מאתגר אותי לקחת חפץ ישן ולחדש אותו מאשר לקנות חדש.


מה אתה מאחל לעצמך לעתיד
כמו היום, להיות מאושרת ולהמשיך ליצור ולהתפתח למחוזות חדשים.

 

 

tal_amir_teich@walla.com


search