פורטל זכרון יעקב והסביבה  

צור קשר דף הבית אינדקס עסקים בלוגים מקצועיים כדאי לדעת ילדים ונוער אוכל וסטייל תרבות ואומנות גוף ונפש בילוי ותיירות  נדלן וסביבה

הרשמה לניוזלטר  |  הוספת עסק לאינדקס העסקים בחינם

 
אומנות ותרבות
מרכז התעסוקה עין שמר- אלו"ט
- 13/03/2013

 

מרכז התעסוקה-עין שמר
האפשרות להשתלב במעגל העבודה היא מרכיב בסיסי בחייו של אדם. העבודה היא ביטוי מובהק להיות האדם קונסטרוקטיבי בחברה שבה הוא חי. גם בחיי האדם האוטיסט האפשרות לעבוד היא האפשרות לחיות בכבוד.
 
מרכזי היום והתעסוקה של אלו"ט פועלים על פי הגישה הטיפולית-שיקומית, הרואה את האדם האוטיסט כבעל צרכים נפשיים, גופניים וקוגניטיביים. על פי מודל זה צריכה סביבת העבודה להיות מובנת - ועם זאת לספק לחברים במרכז חוויות והתנסויות מעניינות. יש לעצב את סביבת העבודה ואת דרישות התעסוקה לפי הצרכים האישיים של כל חבר וחבר ולעודד בכך את השתתפותו הפעילה.
 
הדגש מושם על פיתוח כישורים ויכולות באמצעות בניית תכניות אישיות, המבוססות על בחינת יכולות התעסוקה, קביעת מטרות - ויצירת פעילות תעסוקתית מגוונת, המותאמת ליעדים שנגזרו מתוכנית זו

במרכז התעסוקה, מועסקים  20 בוגרים אוטיסטים בגילאים 21-35, קבוצה זו עובדת במרכז חמישה ימים בשבוע ויוצרת עבודות אומנות, משתלבת בעשייה בקהילת עין שמר וכן רוכשת מיומנויות תעסוקתיות לצד הנאה.
 
המוצרים,הינם פרי יצירתם של חברי מרכז התעסוקה.
כל ההכנסות ממכירת המוצרים הן קודש לרווחת חברי המרכז,,קידום תעסוקתם ושיפור איכות חייהם.
לפרטים והזמנות: 052-5215722

מרכז התעסוקה עין שמר- אלו

 

 

 

nitznitz77@gmail.com


search