פורטל זכרון יעקב והסביבה  

צור קשר דף הבית אינדקס עסקים בלוגים מקצועיים כדאי לדעת ילדים ונוער אוכל וסטייל תרבות ואומנות גוף ונפש בילוי ותיירות  נדלן וסביבה

הרשמה לניוזלטר  |  הוספת עסק לאינדקס העסקים בחינם

 
אומנות ותרבות
אומנות מקומית: שלומית חפר
ורד ברלל - 05/04/2012

ברח' האורנים, מול הוואדי והאורנים, בבית ישן, פתחה האומנית שלומית חפר מפרדס חנה גלריה גדולה ומרשימה ובה גם חדר עבודה וסטודיו. בגלריה מוצגות עבודותיה השונות וכן מתארחים אומנים שונים, הרצאות בתחום התרבות ועוד.

מרכז התרבות החדש של חפר הינו הזדמנות מצויינת ללמוד מעט על האומנית ועבודותיה.

לאחר 20 שנות עבודה כפיזיוטרפיסטית בכירה ובתפקידי ניהול בתחום, החליטה חפר להתפנות לאהבה חזקה שלה, האומנות. היא עזבה את מקצועה והקדישה את כצמה כולה לעיסוק באומנות. בעיקר התנסתה בטיפול ועבודה בחומרים שונים.

אומנות מקומית: שלומית חפרשלומית חפר, מגוון עבודות

 

מונעת מסקרנות טבעית ומרצון לשלב חומרים שונים ושיטות עבודה הפכה את היצירה שלה עם השנים למגוונת מאוד. חפר עובדת במגוון טכניקות ומשלבת ביניהן בהרמוניה מלאה.

 

כמטפלת בעבר,אשת חזון ועשייה ואומנית, יצרה חפר מרכז ייצור לאנשים עם מוגבלויות שיצירותיהם עדיין נמכרות ומוצגות בגלריה החדשה שלה: "הנטייה לשילוב חומרים, סגנונות ואופניי יצירה אופיינית לא רק ליצירה שליי אלא לדרך חיי. שילבתי את היצירה עם היזמות העסקית לצד המטפלת שבי, ויצרתי מפעל לאומנות בעץ המעסיק אוכלוסיות נכשלות".

 

בנוסף, חפר ממשיכה ללמוד, להשתלם ולחדש את עבודותיה ובגלריה ניתן למצוא ולהחשף למגוון רחב של יצירות. את ההשראה היא שואבת מהסביבה ועבודותיה כוללות ציור, פיסול, תבליט ועוד, המשתלבים לכדי עבודת תלת מימד.

חפר: "היום, חיי מוקדשים ליצירה ולהעברת אהבת האומנות והיצירה הלאה. הסטודיו שלי פותח את שעריו גם כגלריה, לאורך השנה כולה. בה מוצגים לא רק עבודתיי אלא מהווה מרכז ובית לאומנים שונים ומאפשר חשיפה של יצירות אומנות וקירוב האומנות להמונים.
אני רואה ביצירה כח מרפא ומשקם לא רק ליוצר אלא גם לצופה ומוצאת שזו פיזיוטרפיה לנפש. כך שבסופו של דבר, אולי לא הלכתי רחוק כל כך..."

 

 

מוזמנים לבקר בסטודיו ברח' האורנים,

מוזמנים לבקר בגלריה. בתיאום מראש 

שלומית חפר: 052-2488522

https://www.facebook.com/shlomit.hepher

search