פורטל זכרון יעקב והסביבה  

צור קשר דף הבית אינדקס עסקים בלוגים מקצועיים כדאי לדעת ילדים ונוער אוכל וסטייל תרבות ואומנות גוף ונפש בילוי ותיירות  נדלן וסביבה

הרשמה לניוזלטר  |  הוספת עסק לאינדקס העסקים בחינם

 
אומנות ותרבות
אומנות הצילום בעולם הבלט
יח"צ - 30/01/2012

דניאל מלר - צלמת

את מצלמתי מדגם ניקון 20/20 התחלתי לשאת בתוך תיק הריקוד עוד בהיותי רקדנית בלט מקצועית. כאשר המצלמה לא הושלכה מתחת לבר המחול בזמן אימונים היא ליותה אותי ברחבי ארה"ב ואירופה מצלמת את עמיתי היפים מאחורי הקלעים וכל דבר אחר שהתגלה מול העדשה.
כאשר קריירת הריקודשלי הגיעה לסיומה, אהבתי לצילום החלה למלא את החסרון היצירתי בנפשי. ידעתי שאני זקוקה לכישורים טכניים להתקדם והתחלתי לקחת שיעורי צילום היכן שיכולתי.
משם המשכתי ללמוד פסיכולוגיה באוניברסיטת קולומביה. אחרי סיומי התואר התחלתי לעבוד בלשכת העיתונות של הניו יורק סיטי בלט. ליויתי רקדנים לפוטושוטים של צלמים אגדיים כמו אנני ליבוביץ' וריצ'רד אבידן. אהבתי לצילום התעוררה שוב ואזרתי אומץ לבקש רשות לצלם את הרקדנים. לאחר זמן קצר נראיתי שוב בליווי מצלמתי מאחורי הקלעים, בחזרות, ובמופעים.
הפעם עבודותי החלו להופיע במדור האומנות של הניו יורק טיימס, דנץ מגזין ובתערוכות בלינקולן סנטר. המשכתי בחיי מאז, אך השמחה שחוויתי לפני שנים עדיין ממלאת אותי כאשר אני מסתובבת בארץ ומצלמת כל דבר המתגלה נגד עדשת המצלמה.

 

 

 

 

 

 

אומנות הצילום בעולם הבלט

דניאל מלר
צלום חתונות, בר ובת מצוות, פורטרטים משפחתיים, התכנסויות ואירועים.

 

danielle.mehler@gmail.com
http://www.daniellemehler.com/

search