פורטל זכרון יעקב והסביבה  

צור קשר דף הבית אינדקס עסקים בלוגים מקצועיים כדאי לדעת ילדים ונוער אוכל וסטייל תרבות ואומנות גוף ונפש בילוי ותיירות  נדלן וסביבה

הרשמה לניוזלטר  |  הוספת עסק לאינדקס העסקים בחינם

בילוי ותיירות
גלגלו את זה הלאה
ורד ברלל - 17/11/2011

במסגרת הפעולות של "מסה קריטית" חוזרים להיפגש, אחרי ההפוגה בגשמים ביום ו' 3/12/11 בשעה אחת בצהריים, מול מועצת פרדס חנה - כרכור, רכובים על אופניים או על כל כלי רכב בלתי ממונע אחר, במטרה לחדש את מסורת הרכיבה פעם בחודש בכל רחבי הישוב.

המארגנים מציינים כי האירוע מתאים גם לילדים. אפשר להגיע עם פאות, איפור פנים, משרוקיות, צפצפות ובלוניים, במטרה  למשוך תשומת לב ולעשות שמח. זו חווית רכיבה מהנה וקהילתית עם מטרה חינוכית וחשובה בצידה.

גלגלו את זה הלאהעדו, רוכב במסגרת ה ccc למען הרוכבים

מעבר לחוויה המשותפת שברכיבה המונית ביישוב, הכוללת רוכבים מקצועיים, ילדים, נוער על סקטבורד וגם סתם עגלות תינוקות, המטרה של "מסה קריטית" להפנות את תשומת ליבם של אנשי המועצה לכמות הרוכבים ביישוב ולהצביע ברגליים, או נכון יותר בגלגלים בהפגנת נוכחות שתבהיר כי חשוב מאוד לפעול לטובת שבילי אופניים בישוב והסדרת התנועה לרוכבים.

 

תנועת "מסה קריטית" פעילה בפרדס חנה כבר זמן רב, כמו גם במספר ישובים וערים נוספות בארץ. גם ארגוני איכות הסביבה לוקחים חלק ומובילים את המאבק של "מסה קריטית" מתוך מגמה לצמצום בתנועה ואפשרות בטוחה של רכיבה ביישוב אשר תצמצם את כמות כלי הרכב.

 

במקור, "מסה קריטית" החלה בראשית שנות ה-90 של המאה שעברה בארה"ב ומאז פועלים למען מיסוד והקמת תשתיות לרוכבים בכל רחבי העולם.

אם יש לכם אופניים וגם אם לא וסתם מתחשק לכם להביע סולידריות. לרכב ולטייל לאורך ורוחב פרדס חנה ועל הדרך גם להשפיע לטובת תשתיות לרוכבים. אתם מוזמנים בצהרי יום שישי 18/11/11 לרחבת מועצת פרדס חנה כרכור.

גלגלו את זה הלאה.search