פורטל זכרון יעקב והסביבה  

צור קשר דף הבית אינדקס עסקים בלוגים מקצועיים כדאי לדעת ילדים ונוער אוכל וסטייל תרבות ואומנות גוף ונפש בילוי ותיירות  נדלן וסביבה

הרשמה לניוזלטר  |  הוספת עסק לאינדקס העסקים בחינם

 
בלוגים מקצועיים
ולרי וויסברג - סדנאות, הרצאות, אימון ומכירת ציורים
להרגיש טוב עם כסף.
03/02/2014
השנה כמו בכל שנה חדשה אני עוצרת רגע, נושמת ומסתכלת על השנה שעברה, החוויות, הרגעים המיוחדים והמטרות שהצבתי לעצמי. האמת שאני בדרך כלל שמה לעצמי מטרה אחת שהיא תכלול כמה מטרות. מטרה זו קשורה לעולם הרגשי שלי כי כשאני מטפלת בעולם הרגשי כל היתר מסתדר מעצמו. שנה שעברה עבדתי על מערכות יחסים שלי עם כסף כי כמו הרבה אנשים יש לי בעיות עם כסף. רוב הבעיות קשורות לאמונות שלנו על כסף ועל רגש שקשור לאמונות.

למשל אני חווה לחץ פנימי כל פעם שאני צריכה לקנות לעצמי משהו, אפילו נעליים, אני מרגישה רגשות אשם כי יהיה פחות למשפחה, אני מרגישה שלא מגיע לי ואז אני מוותרת מסתכלת על הנעליים שלי ואומרת לעצמי שהם עוד במצב טוב. שלא נדבר על לקנות בית! אני  בפאניקה!!!!! היום לאחר שנה של חיבור לעצמי מול הכסף אני מרגישה הרבה יותר טוב, מבינה את האנרגיה הזו, לומדת לשלוט בפחדים שלי, להבין שיש קשר אדוק בין הערכה עצמית/ כמה אני שווה לבין הכמות של כסף שאני מקבלת/ מבזבזת.
 
 

השנה אני ממשיכה לעבוד על הרגשות שלי מול כסף כי המטרה הסופית, החלום שלי לקנות בית מול הים! אני בת 51 ולא מוכנה לוותר על החלום. הגשמתי לעצמי הרבה חלומות, למדתי שכשעומדים מול הפחדים שלנו, שבדרך כלל עומדים בינינו לבין החלום, ומקבלים אותם באהבה, לומדים להכיר אותם ולזהות איזה מחשבות הם שולחים לנו ומשחררים אותם החלום מתגשם בדרך שונה ממה שחשבנו. 

אני מזמינה אתכם להמשיך לחלום, אשמח לעזור לכם  להגשים את החלום שלכם בעזרת מגוון כלים שרכשתי במהלך השנים.

ולרי ויסברג - לראות את הטוב בכל מצב הרצאות סדנאות אימון
vsimha3@gmail.com
http://symha.coi.co.il/

search